Wyświetlanie 1–24 z 28 wyników

Planer magnetyczny na lodówkę

Planer suchościeralny na lodówkę to elastyczna tablica, o grubości poniżej 1mm, dzięki której z łatwością zapanujesz na terminami i zadaniami wszystkich członków rodziny. Plecy planera magnetycznego są, jak sama nazwa wskazuje, jednym dużym magnesem. Dzięki temu z łatwością można go zamocować na dowolnej stalowej powierzchni. Aby zamocować planer magnetyczny na lodówkę wystarczy, że go przyłożysz do metalowej powierzchni lodówki i gotowe. Planer magnetyczny PLANU możesz zdejmować i przyczpiać ponownie wiele razy. Jeśli uznasz że jest przymocowany krzywoz za nisko lub za wysoko, to możesz to z łatwością naprawić. Możesz go też zdjąć w celu umycia lodówki a następnie zamocować ponownie. Jeśli drzwi twojej lodówki są wypukłe, nasz planer dopasuje się idealnie do ich krzywizny. Planer magnetyczny na lodówkę PLANU możesz też zamocować na boku lodówki jeśli tak Ci bardziej pasuje.

Planer miesięczny

Planer miesięczny na lodówkę PLANU posiada zestaw pól, gdzie każde pole reprezentuje dzień miesiąca. Pierwszego dnia miesiąca oznacz każde pole właściwym numerem dnia miesiąca. Wszystkie zadania i terminy związane z życiem rodzinnym, możesz zapisać w odpowiednim polu, tworząc plan działania rodziny na dany miesiąc. Planer rodzinny PLANU jest suchościeralny. To oznacza, że wszystko co na nim zapiszesz za pomocą marekra suchościeralnego, możesz potem zmazać za pomocą gąbki do tablic suchościeralnych. To pozwala uniknąć skreśleń. Na koniec miesiąca możesz zmazać wszystko i rozpisać kolejny miesiąc. W ten sposób możesz używać jeden planer przez wiele miesięcy. Zmazywanie całego planera pójdzie zdecydowanie łatwiej gdy uzyjesz płynu do czyszczenia tablic suchościeralnych.

Planer tygodniowy

Planer tygodniowy na lodówkę PLANU działa trochę inaczej niż planer miesięczny. Planer tygodniowy to 7 pól, po jednym na każdy dzień tygodnia. Dobrze sprawdza się on przy zapisywaniu terminów i zadań które powtarzają się co tydzień. Zajęcia dodatkowe dzieci, Piłka taty, joga mamy, godziny powrotu ze szkoły. Dla tego typu wpisów lepiej sprawdzi się planer tygodniowy na lodówkę od planera miesięcznego.

Planer dla mamy

Jest taka osoba w rodzinie, która najczęściej ogarnia życie rodziny. To mama. Wszycy wiemy, że jest to niezykle trudne zadanie. Im więcej domowników tym większe. Magnetyczny planer suchościeralny PLANU jest niezastąpiąnym pomocnikiem każdej mamy. Zorganizowana mama brzmi nierealnie? Od teraz to możliwie dzięki planerowi dla mam. Co składa się na planer dla mamy? Na pewno planer miesięczny, najlepiej wraz z planerem tygodniowym. Jest jednak kilka dodatkowych obszarów w których wspomagamy mamy. Jeśli chcesz zminiejszyć ilość czasu potrzebnego na zakupy i przygotowywanie posiłków, do swojego zestawu planerów dołącz planer posiłków z listą zakupów. Jeśli masz dużo planów na kolejne miesiące i potrzebujesz dodatkowe miejsce aby je zapisać, doskonale sprawdzi się nasz planer roczny. A jeżeli masz dużą rodzinę lub wielu znajomych i szukasz sposobu na spamiętanie ich wszystkich urodzin i rocznic to sprawdź nasz suchościeralny kalendarz rocznic i urodzin.

Planer ucznia

Z każdym rokiem szkoły uczniom przybywa zadań, kartkówek sprawdzianów, wycieczek i innych spraw związanych z byciem uczniem. Planer magnetyczny ucznia pomaga dziecku w zorganizowaniu wszystkich planów i zadań związanych ze szkołą. W jego skład wchodzi suchościeralny planer miesięczny oraz magnetyczny plan lekcji. Uzupełnieniem są Magnetikony - magnetyczne pictogramy pozwalające łatwiej oznaczyć ważne dni kalendarzowe lub zdarzenia szkolne.