Ponieważ otrzymujemy od Was wiele pytań związanych z wyborem planera, zebraliśmy na tej stronie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czym różni się planer na lodówkę od planera na ścianę?

 
Planer na lodówkę Planer na ścianę
Mocowanie Magnetyczne plecki pozwalają łatwo przymocować planer do dowolnej stalowej powierzchni oraz do ściany pomalowanej dobrej jakości farbą magnetyczną. Planer można zamocować do niemal dowolnej powierzchni za pomocą dołączonych dwustronnych i łatwousuwalnych taśm klejących. Przepięknie prezentuje się oprawiony w ramę.
Suchościeralny Tak Tak
Mocowanie magnesów Sam z siebie nie przyciąga magnesów. Robi to dopiero przymocowany do odpowiedniej (np stalowej) powierzchni. Przyciąga magnesy niezależnie od tego do jakiej powierzchni jest przymocowany
Wygląd Z punktu widzenia wyglądu planery praktycznie nie różnią się od siebie

Które planery PLANU są suchościeralne, a które nie?

Wszystkie planery w naszej ofercie są suchościeralne.

Do których planerów PLANU można przyczepiać magnesy?

Do wszystkich planerów PLANU mozna przyczepiać magnesy.

Jaki rozmiar planera miesięcznego PLANU będzie dla nas najlepszy?

Przy podawaniu wymiarów planera zawsze jako pierwszą podajemy szerokość. Generalnie nie polecamy planerów o szerokości 30cm. Są one tylko dla tych którzy nie mają miejsca na większy planer. Poniższy obrazek pomoże Ci wybrać planer dla siebie. UWAGA! Pola na rysunku są innej wielkości niż w rzeczywistości. Aby mieć 100% pewności pobierz ten dokument PDF, wydrukuj na kartce A4 i po chwili wybór będzie prosty.

Kiedy warto wybrać planer miesięczny z tygodniowym a kiedy sam miesięczny?

Jeśli macie dużo zajęć powtarzających się co tydzień polecamy planer miesięczny wraz z tygodniowym. Wtedy nie musicie powtarzać na głównym planerze co tydzień tych samych zobowiązań lub zajęć. Jest to wyjątkowo przydatna opcja gdy dzieci są w wieku szkolnym i warto wiedzieć kiedy, które zaczyna a kiedy kończy lekcje oraz kiedy i jakie ma zajęcia dodatkowe.
Jeśli Twoim zdaniem ta opcja się u Was nie sprawdzi, to możesz wybrać planer miesięczny.

Masz inne pytanie? Zadaj je nam!

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytanie, napisz do nas na sklep@planu.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Brak produktów w koszyku.