Planery roczne na lodówkę — proste rozwiązanie czyniące życie efektywnym

Planery roczne na lodówkę PLANU, to rozwiązanie cenione przez rodziców, hobbystów, a także przez osoby starsze. Planery roczne w postaci tablicy z okienkami na zapiski pomagają dopilnować wszystkich terminów. Dzięki nim masz pod kontrolą wszystkie ważne wydarzenia jak urodziny bliskich, terminy w urzędach lub te umówione u lekarza. Cenisz sobie relacje rodzinne? Lubisz pamiętać o rocznicach, być dobrze przygotowanym na nie? Planer roczny z markerem suchościeralnym z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Zaplanuj dalsze wydarzenia

Planer roczny na lodówkę, to dobre narzędzie pomagające zorganizować wydarzenia w dłuższej perspektywie. Doskonale zastępuje zwykły kalendarz ścienny, a w dodatku czytelnie prezentuje wszystkie dane. Możesz w przystępny sposób zaplanować najważniejsze wydarzenia z życia rodziny, wyjazd na wakacje, urodziny czy rocznice. Nasze produkty cenią sobie także ogrodnicy, sadownicy a także pasjonaci innych angażujących hobby zawsze tam, gdzie duże znaczenie ma roczna strategia.

Planer roczny – idealne rozwiązanie dla seniorów

Masz pod opieką rodziców lub dziadków? Na pewno pamiętasz sytuacje, w których osoba starsza zapomniała o wizycie u okulisty lub nie poszła na badania kontrolne. Planery roczne to przestrzeń, w której zapiszesz wszystkie te terminy. Dzięki temu senior nie zapomni więcej o badaniach. Czytelne informacje zapisane w dużym okienku na widoku pomogą pamiętać o wszystkich ważnych sprawach.

Planery roczne na lodówkę – rozwiązanie które pomaga w życiu

Magnetyczne planery roczne to świetna alternatywa do tworzenia długofalowych planów związanych z z naszym życiem. Dla jeszcze lepszej organizacji nasze planery można rozbudować o różne magnetyczne akcesoria by ułatwić sobie poruszanie się po zaplanowanych wydarzeniach w ciągu roku. W naszej ofercie znajdziesz również różne warianty kolorystyczne, a także wymiary planerów (30x19cm, 40x25cm, 50x32cm). Każdy planer można również spersonalizować dodając własną nazwę.