Gąbki do tablicy suchościeralnej

Gąbka do tablicy suchościeralnej magnetycznej jest produktem, którego nie może zabraknąć w zestawie Twoich akcesoriów Planu. W naszym sklepie możesz zakupić dobrej jakości profesjonalne gąbki do tablic suchościeralnych, które pomogą utrzymać Twoje planery rodzinne w dobrej formie.

Czyszczenie tablicy suchościeralnej przy użyciu gąbki magnetycznej

Gąbki do tablic suchościeralnych i magnetycznych od Planu są wykonane z wysokiej jakości tworzywa. Nie odkształcają się i nie drą. Ponadto ich powierzchnia jest idealna do usuwania nawet drobnego napisu z małego okienka planera tak, że nie zetrzesz przypadkowo innych notatek. Gąbki do czyszczenia tablic suchościeralnych od Planu są lekkie i łatwe do utrzymania.

Magnetyczna gąbka do tablicy suchościeralnej od Planu

Jeśli stawiasz na jakość i lubisz produkty dopasowane do Twoich potrzeb, to mamy dla Ciebie gąbkę ze wbudowanym magnesem. Gąbki magnetyczne do tablicy suchościeralnej łatwo jest przytwierdzić do każdej powierzchni wykonanej z metalu. Dzięki temu wszystkie akcesoria, których potrzeba do aktywnego używania planerów Planu masz pod ręką i nie musisz ich szukać w razie konieczności.

Gąbka magnetyczna do tablic suchościeralnych to praktyczne i wygodne narzędzie, które pomaga w utrzymaniu czystości planera. Po zakończeniu czyszczenia tablicy można ją przechowywać w dowolnym wygodnym miejscu.

Niezawodne akcesoria do czyszczenia tablicy magnetycznej

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko magnetyczne gąbki do tablic suchościeralnych. By zadbać o powierzchnię tablicy, warto ją co jakiś czas wyczyścić specjalnym środkiem do czyszczenia tablic suchościeralnych. Obok gąbek magnetycznych przydatnym akcesorium jest także płyn do mycia tablic suchościeralnych z atomizerem. Płyn ma lekki przyjemny zapach, jest nietoksyczny. Będzie wyśmienitym uzupełnieniem zestawu do czyszczenia planera od Planu, który zadba o nieskazitelność powierzchni każdego z naszych planerów na lodówkę i planerów na ścianę.