Gąbki do tablicy suchościeralnej

Gąbka magnetyczna do tablicy suchościeralnej jest produktem, którego nie może zabraknąć w zestawie Twoich akcesoriów Planu. W naszym sklepie możesz zakupić dobrej jakości profesjonalne gąbki, które pomogą utrzymać Twoje planery w dobrej formie.

Zetrzyj suchościeralny mazak dokładnie za pierwszym razem

Gąbki do tablic suchościeralnym od Planu są wykonane z wysokiej jakości tworzywa. Nie odkształcają się, nie drą. Ponadto ich powierzchnia jest idealna do usuwania nawet drobnego napisu z małego okienka planera tak, że nie zetrzesz przypadkowo innych notatek. Gąbki są lekkie i łatwe do utrzymania.

Magnetyczna gąbka do tablic suchościeralnym Planu

Jeśli stawiasz na jakość i lubisz produkty dopasowane do swoich potrzeb, to mamy dla Ciebie gąbkę ze wbudowanym magnesem. Gąbki do tablicy suchościeralnej z magnesem łatwo przytwierdzić do każdej powierzchni, wykonanej z metalu. Dzięki temu wszystkie akcesoria, których potrzeba do aktywnego używania planerów Planu masz pod ręką i nie musisz ich szukać w razie konieczności.

Potrzebujesz niezawodnych akcesoriów do tablicy magnetycznej?

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko gąbki do tablic suchościeralnych. By zadbać o powierzchnię tablicy, warto ją co jakiś czas wyczyścić specjalnym preparatem. Obok gąbek przydatnym akcesorium jest także płyn do mycia tablic z atomizerem. Płyn ma lekki przyjemny zapach, jest nietoksyczny. Będzie wyśmienitym uzupełnieniem zestawu planera od Planu, który zadba o czystość powierzchni każdej z naszych tablic.