Wyświetlanie 1–24 z 29 wyników

Planer rodzinny na ścianę

Każdy trochę inaczej rozumie pojęcie ‘planer rodzinny’. W PLANU uznajemy, że najbardziej podstawową jego wersją jest planer miesięczny. To on staje się często centralnym punktem organizacji rodziny.Jeśli zastanawiasz się jak ogarnąć dom i wszystkie sprawy domowników, planer miesięczny powinien być Twoim pierwszym wyborem. Planery rodzinne dzielą się zazwyczaj na dwa rodzaje ze względu na sposób ich montażu. Mamy więc magnetyczne planery na lodówkę oraz planery ścienne.

Planer ścienny

Planer rodzinny na ścianę, to tablica którą możesz przymocować do ściany. Dużo czasu i wysiłku poświęciliśmy aby planery PLANU montowało się łatwo i przyjemnie. Po wielu przeprowadzonych testach postawilismy na specjalną taśmę dwustronną. Za pomocą tej taśmy możesz przymocować swój planer na ścianę, na szafkę lub na dowolną inną płaską powierzchnię. Najlepsze jest to, że jeśli chcesz zmienić umiejscowienie planera, możesz go odkleić bez uszkadzania powierzchni (oczywiście jeśli nie jest ona szczególnie delikatna, jak tapeta lub źle położona farba).

Zorganizowana mama

Organizacja kilkuosobowej rodziny bardzo często leży na głowie mamy. Kto kiedy do lekarza, czyja jutro wywiadówka, czy w ten weekend mamy wolny czas aby spotkać się ze znajomymi? Im większa rodzina tym więcej do zapamiętania. Rodzinny planer miesięczny to najlepszy i chyba najłatwiejszy sposób na rodzinne zorganizowanie. Naprawdę każda zorganizowana mama (i ta mniej zorganizowana też) doceni ułatiwienie codziennej organizacji rodziny jaką daje planer na ścianę PLANU.

Rodzinny planer miesięczny

Organizacja rodziny dzięki rodzinnemu planerowi miesięcznemu PLANU jest naprawdę łatwa i przyjmena. Gdy tylko pojawia się coś o czym nie chcesz zapomnieć, wpisz to do swojego planera miesięcznego PLANU. W ten sposób upewnisz się czy nie koliduje to z innym planem w tym dniu. Planer powieś w widocznym miejscu najlepiej w kuchni lub w przedpokoju - miejscach gdzie każdy domownik często bywa. Wszystkie plany zapisane? Teraz wystarczy jeden rzut oka na planer i już wiesz kto, co i kiedy. Ale to nie wszystko. Każdy domownik przechodząc obok planera widzi również plany innych domowników. W ten sposób rodzinny planer miesięczny komunikuje plany rodziny wszystkim jej członkom.