Początki

Z dniem nadejścia na świat Oliwki i Kajtka nasz świat wyrócił się do góry nogami. Nic już nie było takie samo. Wyzwań przy bliźniakach było wiele i oczywiście staraliśmy sobie jakoś poradzić z każdym z nich.

Jednym z takich wyzwań była rosnąca lawinowo ilosć terminów do zaplanowania i zapamiętania. Mój mąż zrobił wtedy pierwszy planer na nasze potrzeby. Sprawdził się świetnie i naprawdę bardzo ułatwił panowanie wszelkiego rodzaju wydarzeń. Nasi znajomi też poprosili o takie planery.

Gdy zaczęłam robić planery dla znajomych naszych znajomych zdecydowałam, że po urlopie macierzyńskim nie wrócę do pracy tylko postawię na własny planerowy biznes. Po kilku miesiącach dopracowywania technologii, projektów i całej masy innych drobiazgów światło dzienne ujrzała marka PLANU.

6 lat pózniej…

Teraz jesteśmy zwyczajną wesołą rodzinką (znaczy prawie zwyczajną, bo całą lodówkę mamy obklejoną planerami). I każde z nas ma swój wkład w markę PLANU. Moje dzieci testują wytrzymałość, pozują do zdjęć i są inspiracją dla kolejnych planerów dziecięcych. Mój mąż pomaga w projektowaniu produktów oraz pilnuje aby sklep działał poprawnie. I ja, CEO, czyli Chief Everything Officer. Obsługuję zamówienia, pakuję, opracowuję nowe produkty, rozmawiam z Wami przez telefon email lub inny Messenger oraz robię całą masę innych rzeczy. 🙂

Aha! Zapomniałam napisać że moja córcia uwielbia naklejać naklejki.
Daje upust swojej pasji naklejając naklejki z logo PLANU na pudełkach 🙂

Brak produktów w koszyku.