Plandniownik dla przedszkolaka. Idealny planer do nauki codziennych rytuałów

Jesteśmy dumni z tego, że udało się nam stworzyć niesamowity i bardzo praktyczny planer dla przedszkolaka. Jest to produkt, który ułatwia dziecku naukę i zapamiętanie kolejności codziennych zadań. Przede wszystkim planer ten wspiera proces uczenia się samodzielności u malucha. W ciekawy i angażujący sposób zachęca do wypełnienia poszczególnych czynności w ciągu dnia. Plandniownik, jest rozwiązaniem, które spodoba się nie tylko 3-letniemu maluszkowi, ale także starszemu dziecku, na etapie, kiedy uczy się gospodarować swoim czasem, w ciągu każdego dnia.

Planer dla przedszkolaka, to dobra nauka poprzez zabawę

Najlepsze efekty uczenia się, daje nauka poprzez zabawę. Korzystanie z ciekawych akcesoriów, pomoże Wam ułożyć rytm dnia tak, aby dziecko mogło znaleźć czas na zabawę, a także obowiązki. Plandniownik, to doskonała propozycja, którą kupisz w naszym sklepie, w zestawie razem z kolorowymi magnesami. Magnesy mają nadrukowane czytelne grafiki prezentujące czynności. Zachęcają one malucha do realizacji zaplanowanych zadań w ustalonej kolejności. Po ukończeniu każdej z nich może on zaznaczyć wykonanie danej misji. Zobaczysz, ile satysfakcji przynosi dziecku taka zabawa!

Planowanie dostosowane do potrzeb Twojego dziecka

Przychodzi taki moment w rozwoju maluchów, kiedy potrzebują odrębności i chcą być samodzielne. Planer jest świetnym narzędziem, aby to uczucie wzmocnić. Kolorowe magnesy mają grafiki takich czynności, jak robię siku, jem śniadanie, ubieram się w piżamę lub idę do przedszkola. Planer dla przedszkolaków daje możliwość zaznaczenia zaliczonego zadania, daje dziecku poczucie satysfakcji. Poczucie to jest silnym motywatorem, przez co utrwala nawyki w pozytywny sposób.

Wspieraj samodzielność małego człowieka przy pomocy plannerów ściennych lub na lodówkę

Planery dla przedszkolaka pomogą Wam, jako rodzicom, rozwijać maluchy od pierwszych chwil ich samodzielności. Możliwość planowania własnego dnia i odznaczania opowiednich czynności buduje wśród najmłodszych poczucie sprawczości i dużej satysfakcji. Zaliczone zadania w ciagu dnia wzmagają chęć podejmowania kolejnych zadań oraz budują poczucie odpowiedzalności i systematyczności. To najlepsze wprowadzenie w dorosłe życie, jakie może otrzymać mały człowiek od rodzica.