Kalendarz rocznic i urodzin na ścianę

Rodzina jest najważniejsza, a w szczególności celebrowanie urodzin każdego z jej członków. Kalendarz rocznic i urodzin na ścianę pomoże Ci zapamiętać wszystkie ważne daty swoich bliskich, a także przyjaciół. Wystarczy wpisać terminy w duże okienka, by mieć w zasięgu wzroku najważniejsze informacje.

Kalendarz rodzinny na wyjątkowe okazje

Kalendarz urodzinowy na ścianę od Planu to świetny organizer także na wyjątkowe okazje. W kalendarzu możesz bowiem zapisać ważne daty ślubu, imieniny, czy terminy innych okazji, które celebrujesz z bliskimi. Będziesz zawsze przygotowany na wyjątkowe okazje!. Wystarczy każdego dnia sprawdzić, czy zbliża się rocznica lub święto.

Podaruj bliskim uroczy i wyjątkowy prezent — kalendarz rocznic i urodzin na ścianę

Kalendarz urodzin będzie unikatowym prezentem. Ofiaruj go, jako podarunek swoim bliskim. Twoi rodzice, czy dziadkowie ucieszą się z takiego wyjątkowego narzędzia. Kalendarz można przytwierdzić w prosty sposób do ściany, a umieszczony w widocznym miejscu będzie komunikował nadchodzące wydarzenie. Suchościeralnym mazak umożliwia precyzyjne wpisanie notatki w okienko. Dodatkowo kalendarz możesz spersonalizować, wystarczy przesłać nam wiadomość, jakie imię mamy wydrukować w tytule i to wszystko!

Rocznica, urodziny bliskich i przyjaciół?

Kalendarze rocznic i urodzin dostępne są w różnych rozmiarach. Nie martw się, jeśli masz dużą rodzinę — wszystkie daty na pewno się zmieszczą. Masz do dyspozycji 12 dużych okienek, w których możesz pisać, ścierać i tak w kółko. Powierzchnia naszych kalendarzy jest suchościeralna i superwytrzymała.