Planer roczny na ścianę

Czy korzystałeś kiedyś z planera rocznego? Planer roczny na ścianę od Planu, to idealne narzędzie do planowania swoich przedsięwzięć. Planer roczny dysponuje dużymi okienkami, w których możesz zapisać nie tylko ważne terminy, ale i priorytety do zrealizowania na cały rok. Nasze planery stworzone zostały z myślą o Tobie i Twojej rodzinie. Sami testowaliśmy je we własnych szeregach.

Suchościeralny planer na ścianę do planowania na cały rok

Nasz suchościeralny planer roczny to produkt wyjątkowy. Możesz go w prosty sposób przytwierdzić do ściany lub używać, jako dodatkowe akcesorium do innych planerów dostępnych w naszym sklepie. Planuj wakacje, ważne wydarzenia, obozy dzieciaków, czy podział obowiązków dla członków rodziny. Ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia!

Kalendarze roczne w postaci planera z ciekawym designem

W planerze rocznym na ścianę możesz także zapisywać rzeczy związane z organizacją służbowych przedsięwzięć. Suchościeralna i super odporna powierzchnia planera umożliwia szybkie wytarcie zapisek i naniesienia nowych, wygodnym markerem suchościeralnym.

Planer ścienny na cały rok

Planery roczne na ścianę mogą być także idealnym prezentem dla mamy, taty, czy dziadka. Duże okienka i korzystny układ tabeli ułatwiają osobie starszej umie. Dzięki planerowi senior będzie miał pod ręką wszystkie ważne terminy i jeden rzut oka pozwoli mu przypomnieć sobie, że na przykład musi zrobić okresowe badania.