Planer roczny na ścianę

Czy korzystałeś kiedyś z planera rocznego na ścianę? Planer ścienny roczny od Planu, to idealne narzędzie do planowania swoich przedsięwzięć. Planer dysponuje dużymi okienkami, w których możesz zapisać nie tylko ważne terminy, ale i priorytety do zrealizowania na cały rok.

Nasze planery ścienne roczne stworzone zostały z myślą o Tobie i Twojej rodzinie. Sami testowaliśmy je we własnych szeregach.

Suchościeralny planer roczny na ścianę – do planowania na cały rok

Nasz suchościeralny planer roczny na ścianę to produkt wyjątkowy. Możesz go w prosty sposób przytwierdzić do ściany lub używać, jako dodatkowe akcesorium do innych planerów dostępnych w naszym sklepie. Planuj wakacje, ważne wydarzenia, obozy dzieciaków, czy podział obowiązków dla członków rodziny. Ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia!

Planer ścienny roczny w postaci kalendarza z ciekawym designem

W planerze rocznym na ścianę możesz także zapisywać rzeczy związane z organizacją służbowych przedsięwzięć. Suchościeralna i super odporna powierzchnia planera umożliwia szybkie wytarcie zapisek i naniesienia nowych, wygodnym markerem suchościeralnym.

Planer ścienny roczny

Planery roczne na ścianę mogą być także idealnym prezentem dla mamy, taty, czy dziadka. Duże okienka i korzystny układ tabeli ułatwiają osobie starszej umie. Dzięki planerowi senior będzie miał pod ręką wszystkie ważne terminy i jeden rzut oka pozwoli mu przypomnieć sobie, że na przykład musi zrobić okresowe badania.