Kalendarze rocznic i urodzin na lodówkę

Ważne wydarzenia zasługują na uwagę, a jeśli chodzi o urodziny czy imieniny bliskich, to te dni należy celebrować najbardziej. Jeśli lubisz gadżety ułatwiające życie, to kalendarz rocznic i urodzin na lodówkę z suchościeralnym mazakiem, będzie doskonałym produktem. Taki planer nie tylko pomoże w planowaniu, ale i przypomni Ci ważną datę, by kupić prezent lub zarezerwować lokal na imprezę.

Planery magnetyczne rocznic i urodzin na lodówkę

Magnetyczne planery na lodówkę PLANU, to świetna alternatywa dla papierowego notesu. Suchościeralna powłoka zapewnia możliwość szybkiego usunięcia starszego wpisu i zastąpienia go nowym. Nasze planery rocznic i urodzin na lodówkę, wnoszą ciepły klimat do domu, bo wszystkie ważne daty rodzinne są na widoku, podkreślając ich rangę. Planer do zapisywania rocznic i urodzin rozbuduje Twoje dotychczasowe centrum dowodzenia.

Kalendarz rocznic i urodzin na lodówkę, jako cudowny prezent dla seniora

Jeśli chcesz zrobić miły prezent babci czy dziadka, to możesz od razu postawić na pewnik. Kalendarz rocznic i urodzin na lodówkę to idealny notatnik, który jest zawsze pod ręką i każdego dnia pokaże seniorowi ważną dla niego datę lub termin. Duże okienka pomieszczą większe pismo, a piękny wzór będzie uroczo prezentował się jako kuchenna ozdoba.

Masz świetny team w pracy? Planujcie Wasze imprezy urodzinowe i ważne terminy

Dobra atmosfera w pracy to podstawa. Aby zespół dobrze współpracował powinien być zżyty. Nic tak nie zbliża ludzi jak wspólne świętowanie! Planery w postaci kalendarza urodzinowego i do planowania rocznic to ekstra rozwiązanie w firmie, które będzie przypominało pracownikom, że przede wszystkim są ludźmi i ich prywatne sprawy są również ważne. A przecież urodziny są jednym z najważniejszych dni w roku i warto je celebrować lampką szampana, nawet przed południem w pracy.